Kontakta oss

UNDRAR DU ÖVER NÅGOT ?
Tag gärna kontakt med någon av nedanstående!

Ordförande
Annika Palmgren

annika@sfhf.se
070-6242783

Sekreterare/Vice Ordförande
Helen Hilltorn Bogren

sekreterare@sfhf.se
helen@sfhf.se
073-9317182

Kassör
Susanne Skalin

kassor@sfhf.se
070-2760818

Ledamot
Alexandra Dewall

alexandra@sfhf.se

Ledamot
Åsa Bergholtz

asa@sfhf.se

Suppleant
Amanda Westbroek

amanda@sfhf.se

Suppleant
Ebba Blomqvist

ebba@sfhf.se

AVELSFRÅGOR

avel@sfhf.se

VALBEREDNING

millan@polyform.se

SFHF

kontakt@sfhf.se

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret och skicka det till oss, så återkommer vi snarast till dig, välkommen!

Har du tips på medlemsaktiviteter? Hör av dig!

Svenska Frieserhästföreningen