Kontakt

UNDRAR DU ÖVER NÅGOT ?

Tag gärna kontakt med någon av nedanstående!

Annika Palmgren annika@sfhf.se 070-6242783

Helen Hilltorn Bogren helen@sfhf.se 073-9317182

Christina Wetterberg  sekreterare@sfhf.se

Susanne Skalin kassor@sfhf.se

Alexandra De Wall alexandra@sfhf.se

Amanda Westbroek amanda@sfhf.se

Åsa Bergholtz asa@sfhf.se

Kristin Brüdigam kristin@sfhf.se

Eller maila till kontakt@sfhf.se

För avelsfrågor skicka ett mail till avel@sfhf.se

Valberedning millan@polyform.se

Fyll i snabbformuläret och skicka det till oss, så återkommer vi snarast till dig, välkommen!