Kontakt

UNDRAR DU ÖVER NÅGOT ?

Tag gärna kontakt med någon av nedanstående!

Annika Palmgren annika@sfhf.se 070-6242783

Helen Hilltorn Bogren helen@sfhf.se 073-9317182

Kristin Brüdigam sekreterare@sfhf.se

Susanne Skalin kassor@sfhf.se

Amarins Bouma amarins@sfhf.se

Amanda Westbroek amanda@sfhf.se

Christina Wetterberg christina@sfhf.se

Mikaela Brandin mikaela@sfhf.se

Eller maila till kontakt@sfhf.se

För avelsfrågor skicka ett mail till avel@sfhf.se

Fyll i snabbformuläret och skicka det till oss, så återkommer vi snarast till dig, välkommen!